چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی

 

 اخبار

 
۵ خطای مدیریتی که تقریباً هر کارآفرین تازه کاری مرتکب می شود

 

 خطای مدیریتی که تقریباً هر کارآفرین بسیاری از افراد برای اینکه مالک کسب و کار خود باشند وارد حرفه کارآفرینی می شوند. یک کارآفرین، موظف است درباره همه انتخاب های کاری، از تدابیر معمولی و تثبیت موقعیت شرکت گرفته تا مدیریت منابع انسانی تصمیم گیری کند. در ظاهر شغل جذابیست اما در عمل، مدیریت افراد بسیار چالش انگیزتر از آن چیزیست که اکثر کارآفرینانِ خوش خیال تصور می کنند.


۵ فعالیت مفید برای هوش کارآفرین

 

 فعالیت مفید برای هوش کارآفرین اگر یک کارآفرین مصمم باشید از این جهت که همیشه درگیر کار، تفکر و صحبت درباره ی مسائل شغلی هستید، وارد نساختن مسائل حرفه ای به زندگی شخصی تان کار دشواری می شود. فعالیت های متداول بسیاری از قبیل مطالعه کردن، یادگرفتن مهارت های جدید، نوشتن و شکست خوردن وجود دارد که مرا به یک کارآفرین برتر تبدیل کرده است. من متفاوت بودن را دوست دارم، به همین خاطر فهرستی از فعالیت های غیر متداول را تهیه کرده ام. این همان فعالیت های پیشنهادی من است:


۵ فعالیت مفید برای هوش کارآفرین

 

 فعالیت مفید برای هوش کارآفرین اگر یک کارآفرین مصمم باشید از این جهت که همیشه درگیر کار، تفکر و صحبت درباره ی مسائل شغلی هستید، وارد نساختن مسائل حرفه ای به زندگی شخصی تان کار دشواری می شود.


مدیران در طول روز چه کارهایی انجام می دهند؟

 

 فرآیند کاری مدیران اشاره: با برخورداری از امکاناتی همانند درب های بسته، منشی ها و نگهبانان، رؤسای شرکت ها می توانند براحتی در اتاق خصوصی خود از دید سایرین پنهان بمانند. با این حال، آگاهی از فعالیت های روزانه مدیران و میزان سودمندی ای که فعالیت های آنان برای سهامداران دارند، مفید و جالب توجه می باشد. نتایج یکی از پژوهشات اخیر مدرسه تجارت هاروارد تاحدی این موضوع را شفاف می سازد.


۵ روش کم کردن استرس برای مدیران

 

 زندگی پویاست و دائما در حال تغییر و غیر قابل پیشبینی است. استرس اداره یک شرکت را نیز اضافه کنید و خواهید دید که همه چیز خیلی طاقت فرسا می‌شود.


۹ چیز که مدیران خوب هرگز نمی‌گویند

 

 قبل از اینکه صحبت کنید فکر کنید. همه ما این را می‌دانیم اما، رو راست باشید آیا واقعا این را انجام می‌دهید؟ چیزهایی است که هرگز نباید گرفتار گفتن آن شوید، به خصوص اگر شما خودتان را یک مدیر می‌نامید. از آنجا که شما قدرت تاثیرگذاری بر کارکنان را دارید باید کلمات مناسب انتخاب کنید. اگر این کار را نکنید در معرض خطر یک رییس بد بودن هستید.


۶ مزیت نوشتن شرح کار برای کسب و کار

 

 هیچ قانونی از صاحبان مشاغل نمی‌خواهد که برای کسب و کار خود توضیحات و شرح کار بنویسند. نوشتن آن‌ها وقتگیر است و زمان در کسب و کار خیلی ارزشمند است.


چهار هدف کلیدی صاحبان مشاغل کوچک

 

 پس انداز بیشتر، سالم‌تر غذا خوردن یا زمان بیشتری با خانواده گذراندن، اکنون بهترین زمان برای صاحبان مشاغل کوچک است تا فرایندهای قدیمی خود را باز ارزیابی کرده و ایده‌های جدید را برای داشتن سالی پر از سعادت و بهره‌وری اجرا کنند. در اینجا چهار هدف کلیدی صاحبان مشاغل کوچک را ارائه می‌کنیم


۱۶ مهارت لازم صاحبین مشاغل برای موفقیت

 

 در این مقاله با ۱۶ مهارت لازم صاحبین مشاغل برای موفقیت آشنا شوید:


۸ نکته ضروری برای یک نشست کاری موفق

 

 تجربیات یک شخص موفق در زمینه برگزاری جلسات کاری


 

 مقاله

 
مقاله اي وجود ندارد.
ماهنامه روانشناسي زيروبم زندگي شماره 110
ماهنامه روانشناسي زيروبم زندگي شماره 109
ماهنامه روانشناسی زیر و بم زندگی آبان ماه
ماهنامه روانشناسی زیر و بم زندگی مهر