چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی

 

 اخبار

 
۵ برنامه برتر کامپیوترهای شخصی (pc) برای بازیابی عکس های حذف شده

 

 از دست دادن عکسهایی که گرفته اید، خواه به دلیل حذف تصادفی، فرمت کردن وسیله یا خرابی داده ها، احساس بدی است. اغلب، کارت های حافظه دوربین شما که عادی ترین رسانه ذخیره سازی هستند، همان چیزی هستند که از فقدان داده ها رنج می برند.


۵ زن ثروتمند در حوزه ی فن آوری

 

 به آن ها ۵ میلیاردر می گویند. امروزه، شرکت تحقیقاتی سنگاپوری «Wealth-X»، در لیست خود از پنج زن ثروتمند در بخش فن آوری نام برد. از «مگ ویتمن» تا «ماریسا مایر». این زنان به عنوان مدیران اجرائی و سهام داران برخی از بزرگ ترین شرکت های فن آوری در جهان، میلیون ها دلار درآمد دارند. با هم، ثروت خالص آن ها حدود ۵ میلیارد دلار تخمین زده شده است.


۵ هدفون عالی برای استفاده

 

 به نظر می رسد هر روزه، هدفون های جدیدی وارد بازار می شوند. اما تعداد کمی از آن ها خوب هستند و تعداد کمتری هنوز عالی هستند. اما هنگامی که این مدل های جدید به دست داوران و ارزیابان حرفه ای می رسند، گندم از کاه جدا می شود. در چند ماه گذشته که داوران، بررسی های مختلفی بر روی این هدفون ها انجام داده اند، به این نتیجه رسیده اند که این ۵ هدفون عالی هستند.


۶ ابزار کاربردی برای مشاهده و ویرایش فایل های PDF

 

 ۶ ابزار کاربردی برای مشاهده و ویرایش فایل های PDF فایل های pdf بهترین ابزار برای دیدن اسناد متنی هستند. می پرسید چرا؟ علت اصلی این است فرمت محتوای آن در انواع سیستم عاملها یکسان نمایش داده می شود و بهم نمی ریزد. مطمئناً بعضی از شما ها در هنگام کار با برنامه word به مشکل با هم ریختن فرمت متن مواجه شده اید.


۶ برنامه پرطرفدار موبایل که لازم است والدین از آنها آگاه باشند

 

 ۶ برنامه پرطرفدار موبایل که لازم است والدین از آنها آگاه باشند سدرید لوئیس : «استفاده کاربران از برنامه های موبایل در زمینه مسائل جنسی، زورگیری، خودفروشی و استعمال مواد رو به افزایش است»


تكنولوژي حيرت انگيز ژاپني ها

 

 آيا ميتونيد حدس بزنيد اين چيه ؟


خودروهای هیبریدی انقلابی در مصرف سوخت

 

 نگرانی‌های مربوط به مصرف سوخت و بحران انرژی تنها دلیل پیدایش موتورهای دوگانه هیبرید نیست؛ آلایندگی ناشی از خروجی سوختن بنزین در موتور خودرو و از طرفی توقف‌های طولانی در صف پمپ بنزین نکته‌ای حیاتی به شمار می‌رود تا طراحان خودروهای پیشرفته نسل جدیدی از شاهکار تکنولوژی را روانه بازار کنند. امروزه خودروهای هیبریدی انقلابی در مصرف سوخت بوجود آوردند


 

 مقاله

 
مقاله اي وجود ندارد.
ماهنامه روانشناسي زيروبم زندگي شماره 110
ماهنامه روانشناسي زيروبم زندگي شماره 109
ماهنامه روانشناسی زیر و بم زندگی آبان ماه
ماهنامه روانشناسی زیر و بم زندگی مهر