چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی

 

 اخبار

 
آنچه از پوست ميوه ها نمي دانستيم

 

 بسیاری از سموم شیمیایی حدود 2هفته پس از سم‌پاشی تجزیه می‌شوند و از بین می‌روند پس اگر فاصله زمانی بین سم‌پاشی تا مصرف میوه بین 2 تا 3 هفته باشد، خطری متوجه مصرف‌کننده نخواهد بود در غیر این صورت مقدار قابل‌توجهی از آن وارد بدن می‌شود که می‌تواند خطرناک باشد.


ماهی و گردو مهمترین تغذیه کنکوری ها 5 ماه قبل از کنکور

 

  بهتر است داوطلبان کنکور از 5 ماه قبل، مواد غذایی همچون ماهی و گردو که مغز و حافظه را تقویت می کند مصرف کنند.


ستون فقرات شما 6 دشمن دارد

 

  ستون فقرات محور مرکزی بدن را تشکیل داده و در عقب ناحیه تنه و در خط وسط قرار گرفته و از قاعده جمجمه شروع شده و در تمامی گردن و طول تنه امتداد دارد.


4 ترفند برای داشتن کارایی بیشتر در محل کار

 

 تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۰ نداشتن تمرکز کافی برای انجام امور منجر به افزایش استرس کارمند و در نتیجه منجر به از دست دادن موقعیت ها، افزایش شکایت ها، تنزل پست اداری و حتی اخراج می شود.


با راه رفتن در سرما لاغر شوید

 

  بررسی ها نشان می دهد علاوه بر سلامت جسمی این پیاده روی اثرات مثبتی بر سلامت روحی افراد مانند بروز حس انگیزه و نیز بهبود خلق و خو و روحیه در افراد می شود.


ترش مزه‌ها چاق کننده‌اند یا شیرین مزه‌ها؟!

 

 بررسی های دانشمندان نشان می دهد خوراکی های ترش، انواع لواشک ها و آلوچه ها باعث ترشح موادی در درون بدن ما می شود که اشتهای ما را ۲ برابر می کند.


این نوشیدنی را در صبحانه با چای مصرف کنید

 

 آیا می دانید مصرف این نوشیدنی در صبحانه تأثیر آنتی اكسیدانی چای را می‌كاهد؟


چه کنیم تا موهایمان چرب نشود؟!

 

 در این مقاله نکاتی آورده شده که می‌توانید چربی موهایتان را کاهش داده یا حتی درمان کنید.


خوردن صبحانه، ضريب هوشي كودك را افزایش می دهد

 

 به گزارش گروه علمي باشگاه خبرنگاران به نقل از نشريه ساينس ديلي محققان دانشكده پرستاري دانشگاه پنسيلوانيا با انجام مطالعات خود و ارزيابي اطلاعات حاصل از 1269 كودك 6 ساله چيني دريافتند ميزان نمرات حاصل از آزمون عملكرد ضريب هوشي و آزمون‌هاي كلامي در كودكاني كه به طور منظم صبحانه مي‌خورند بيشتر است.


تحريك عصبي و پيشگيري از حملات ميگرن

 

 به گزارش گروه علمي باشگاه خبرنگاران به نقل از نشريه پزشكي آكادمي نورولوژي آمريكا، گروهي از محققان با انجام آزمايشات خود روي 67 نفر كه به طور متوسط 4 حمله ميگرن را در هر ماه تجربه مي‌كردند دريافتند استفاده از محرك‌هاي عصبي كه بر روي پيشاني قرار داده مي‌شود به مدت 20 دقيقه در روز باعث كاهش دفعات حمله ميگرن در افراد مبتلا مي‌شود.


 

 مقاله

 
مقاله اي وجود ندارد.
ماهنامه روانشناسي زيروبم زندگي شماره 110
ماهنامه روانشناسي زيروبم زندگي شماره 109
ماهنامه روانشناسی زیر و بم زندگی آبان ماه
ماهنامه روانشناسی زیر و بم زندگی مهر